Stanley Electric Co
Prodotto No:
HCNW115AJTE
Produttore:
Pacchetto:
2-SMD
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
LED INDICATION SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Wavelength - Dominant | - |
| Configuration | - |
| Lens Transparency | - |
| Viewing Angle | - |
| Color | White |
| Current - Test | 1A |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 3.00mm L x 2.50mm W |
| Millicandela Rating | - |
| Product Status | Active |
| Height (Max) | 0.97mm |
| Supplier Device Package | 2-SMD |
| Lens Style | Square with Flat Top |
| Series | - |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | Stanley Electric Co |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3.25V |
| Features | - |
| Lens Color | Yellow |
| Wavelength - Peak | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Lens Size | 0.98mm |
| Base Product Number | HCNW115 |