HCPL-J312-300E
Broadcom Limited
Prodotto No:
HCPL-J312-300E
Produttore:
Broadcom Limited
Pacchetto:
8-DIP Gull Wing
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
OPTOISO 3.75KV GATE DRVR 8DIP GW
In magazzino : 1955
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Rise / Fall Time (Typ) 100ns, 100ns
Common Mode Transient Immunity (Min) 25kV/µs
Voltage - Isolation 3750Vrms
Approval Agency CSA, IEC/EN/DIN, UR
Current - Peak Output 2.5A
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 8-DIP Gull Wing
Pulse Width Distortion (Max) 300ns
Series -
Package / Case 8-SMD, Gull Wing
Number of Channels 1
Technology Optical Coupling
Voltage - Output Supply 15V ~ 30V
Mfr Broadcom Limited
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.6V
Package Tube
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) 500ns, 500ns
Current - DC Forward (If) (Max) 25 mA
Base Product Number HCPL-J312
Current - Output High, Low 2A, 2A