HCPL-M611-500E
Broadcom Limited
Prodotto No:
HCPL-M611-500E
Pacchetto:
5-SO
Descrizione:
OPTOISO 3.75KV OPN COLLECTOR 5SO
In magazzino : 2032
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Inputs - Side 1/Side 2 1/0
Input Type DC
Rise / Fall Time (Typ) 24ns, 10ns
Common Mode Transient Immunity (Min) 10kV/µs
Output Type Open Collector, Schottky Clamped
Product Status Active
Supplier Device Package 5-SO
Series -
Package / Case 6-SOIC (0.173", 4.40mm Width), 5 Leads
Data Rate 10MBd
Number of Channels 1
Voltage - Supply 4.5V ~ 5.5V
Mfr Broadcom Limited
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.5V
Package Tape & Reel (TR)
Current - Output / Channel 50 mA
Propagation Delay tpLH / tpHL (Max) 75ns, 75ns
Current - DC Forward (If) (Max) 20mA