Casa / RF Antennas / HCR8065M3PBN-001
minImg
HCR8065M3PBN-001
TE Connectivity Laird
Prodotto No:
HCR8065M3PBN-001
Descrizione:
RF ANT 883MHZ WHIP STR N FEM PAN
Guida per l'utente
Frequency Range 806MHz ~ 960MHz
Applications LTE
Number of Bands 1
Ingress Protection IP67
Termination N Type Female
Mounting Type Panel Mount
Height (Max) 3.280" (83.30mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard Cellular
VSWR 2
Series -
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 883MHz
Power - Max 10 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain 2.2dBi
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)