Signal Transformer
Prodotto No:
HCTI-56-10.2
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FIXED IND 56UH 10.2A 17 MOHM TH
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$2.9355
$2.9355
10
$2.7056
$27.056
25
$2.48026
$62.0065
47
$2.119507
$99.616829
94
$1.894034
$178.039196
235
$1.623493
$381.520855
470
$1.533281
$720.64207
987
$1.397992
$1379.818104
2444
$1.352895
$3306.47538
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 1 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | - |
| Tolerance | ±15% |
| Current Rating (Amps) | 10.2 A |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.280" Dia x 0.650" W (32.51mm x 16.51mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 17mOhm Max |
| Inductance | 56 µH |
| Series | HCTI |
| Type | Toroidal |
| Package / Case | Radial, Vertical (Open) |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Signal Transformer |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Material - Core | - |