HD24-4.8-AG
Bel Power Solutions
Prodotto No:
HD24-4.8-AG
Descrizione:
AC/DC CONVERTER 24V 115W
In magazzino : 267
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Product Status Active
Efficiency 60%
Mfr Bel Power Solutions
Features Adjustable Output, Remote Sense
Voltage - Input 100, 120, 220, 230, 240 VAC
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature 0°C ~ 50°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 5 -
Voltage - Isolation 4.242 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE, CSA, UL
Voltage - Output 1 24V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 9.00" L x 4.87" W x 3.28" H (228.6mm x 123.7mm x 83.3mm)
Number of Outputs 1
Current - Output 1 4.8 A
Series Linear D
Power (Watts) 115W