Casa / Specialized / HDB-M4-120M226X
minImg
HDB-M4-120M226X
Amphenol Aerospace Operations
Prodotto No:
HDB-M4-120M226X
Descrizione:
MOTHER BOARD 120POS
In magazzino : 10
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Number of Rows 12
Number of Positions 120
Voltage Rating -
Color Black
Contact Finish Thickness 100.0µin (2.54µm)
Current Rating (Amps) 2A
Contact Finish Tin-Lead
Termination Solder
Connector Usage Backplane, Motherboard
Mounting Type Through Hole
Material Flammability Rating -
Product Status Active
Series HBD
Number of Columns 10
Connector Style High Density (HDC, HDI, HPC)
Mfr Amphenol Aerospace Operations
Pitch 0.070" (1.78mm)