STMicroelectronics
Prodotto No:
HDMIULC6-4SC6
Produttore:
Pacchetto:
SOT-23-6
Batch:
-
Descrizione:
TVS DIODE 5VWM 17VC SOT23-6
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.8265
$0.8265
10
$0.73055
$7.3055
100
$0.560025
$56.0025
500
$0.442681
$221.3405
1000
$0.354141
$354.141
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | - |
| Current - Peak Pulse (10/1000µs) | 5A (8/20µs) |
| Applications | Ethernet, HDMI |
| Capacitance @ Frequency | 1pF @ 1MHz |
| Voltage - Breakdown (Min) | 6V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Power - Peak Pulse | - |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOT-23-6 |
| Series | HDMI |
| Type | Steering (Rail to Rail) |
| Voltage - Clamping (Max) @ Ipp | 17V |
| Package / Case | SOT-23-6 |
| Voltage - Reverse Standoff (Typ) | 5V |
| Unidirectional Channels | 4 |
| Mfr | STMicroelectronics |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Power Line Protection | Yes |
| Base Product Number | HDMIULC6 |