TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Prodotto No:
HF-04FRX100
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Scheda tecnica:
-
Descrizione:
SIGMAFORM TUBING
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Si prega di inviare RdO, risponderemo immediatamente.

| Inner Diameter - Recovered | 0.150" (3.81mm) |
| Shrink Temperature | 80°C |
| Operating Temperature | -55°C ~ 90°C |
| Color | Black |
| Recovered Wall Thickness | 0.060" (1.52mm) |
| Material | Polyolefin (PO), Irradiated |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Shrinkage Ratio | 3 to 1 |
| Type | Tubing, Flexible |
| Length | - |
| Inner Diameter - Supplied | 0.400" (10.16mm) |
| Mfr | TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | HF-04 |