Casa / Common Mode Chokes / HF3545-562Y3R5-T01
minImg
HF3545-562Y3R5-T01
TDK Corporation
Prodotto No:
HF3545-562Y3R5-T01
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
CMC 3.5A 2LN TH
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 120°C
DC Resistance (DCR) (Max) 77mOhm
Approval Agency -
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.457" L x 1.024" W (37.00mm x 26.00mm)
Height (Max) 1.772" (45.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
Series HF
Voltage Rating - DC -
Package / Case Vertical, 4 PC Pin
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 3.5A