HF50ACB322513-TD25
TDK Corporation
Prodotto No:
HF50ACB322513-TD25
Produttore:
TDK Corporation
Descrizione:
FERRITE BEAD 60 OHM 1210 1LN
In magazzino : 470
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 300mOhm
Impedance @ Frequency 60 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height (Max) 0.059" (1.50mm)
Product Status Obsolete
Ratings AEC-Q200
Series HF-ACB
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 400mA