HF625/30-100M
3M
Prodotto No:
HF625/30-100M
Produttore:
3M
Descrizione:
CBL RIBN 30COND 0.039 GRAY 98.4'
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Cable Type Flat Cable
Jacket (Insulation) Material Polyolefin (PO)
Shielding Unshielded
Product Status Active
Wire Gauge 28 AWG
Ratings UL Style 21682
Ribbon Thickness 0.035" (0.89mm)
First Conductor Mark Red
Series HF625
Length 98.4' (30.00m)
Ribbon Width 1.181" (30.00mm)
Voltage 300 V
Mfr 3M
Pitch 0.039" (1.00mm)
Conductor Strand 7 Strands / 36 AWG