HF759/36SF
3M
Prodotto No:
HF759/36SF
Produttore:
3M
Descrizione:
CBL RIBN 36COND 0.05 GRAY 5'
Guida per l'utente
Operating Temperature -10°C ~ 75°C
Cable Type Flat Cable, Round Jacket
Jacket (Insulation) Material Polyolefin (PO)
Shielding Unshielded
Product Status Obsolete
Wire Gauge 28 AWG
Ratings UL Style 22170
Ribbon Thickness -
First Conductor Mark Blue
Series HF759
Length 5.0' (1.52m)
Ribbon Width 1.750" (44.45mm)
Voltage 150 V
Mfr 3M
Pitch 0.050" (1.27mm)
Conductor Strand 7 Strands / 36 AWG