HFW14S-4STZE1LF
Amphenol ICC (FCI)
Prodotto No:
HFW14S-4STZE1LF
Descrizione:
CONN FFC FPC 14POS 1MM
Guida per l'utente
Actuator Color -
Mating Cycles -
Housing Material -
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) -
Contact Finish -
Height Above Board -
Material Flammability Rating -
Product Status Obsolete
FFC, FCB Thickness -
Connector/Contact Type -
Mfr Amphenol ICC (FCI)
Contact Material -
Features -
Cable End Type -
Operating Temperature -
Number of Positions 14
Contact Finish Thickness -
Termination -
Mounting Type -
Series HFW
Locking Feature -
Pitch 0.039" (1.00mm)