HFZ 1608PF-221T23
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
HFZ 1608PF-221T23
Descrizione:
220 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGN
In magazzino : 7600
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 50mOhm
Impedance @ Frequency 220 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Product Status Active
Ratings -
Series HFZ1608PF
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 2.3A