HFZ 1608PF-601T20
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
Prodotto No:
HFZ 1608PF-601T20
Descrizione:
600 OHMS @ 100 MHZ 1 POWER, SIGN
In magazzino : 7530
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 95mOhm
Impedance @ Frequency 600 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.037" (0.95mm)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 2A