HHV-50FB-52-61M9
YAGEO
Prodotto No:
HHV-50FB-52-61M9
Descrizione:
RES 61.9M OHM 1% 1/2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.130" Dia x 0.354" L (3.30mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 61.9 MOhms
Series HHV
Power (Watts) 0.5W, 1/2W