HHV2WSJT-73-56K
YAGEO
Prodotto No:
HHV2WSJT-73-56K
Descrizione:
RES 56K OHM 5% 2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 56 kOhms
Series HHV
Power (Watts) 2W