HK10051N6S-T
Taiyo Yuden
Prodotto No:
HK10051N6S-T
Pacchetto:
01005
Descrizione:
FIXED INDUCTOR SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.009" (0.22mm)
Tolerance ±0.3nH
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 01005
Ratings -
DC Resistance (DCR) -
Inductance 1.6 nH