HL02506Z50K00JJ
Vishay Dale
Prodotto No:
HL02506Z50K00JJ
Produttore:
Vishay Dale
Descrizione:
RES CHAS MNT 50K OHM 5% 25W
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.563" Dia x 2.000" L (14.29mm x 50.80mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Obsolete
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 50 kOhms
Series HL
Power (Watts) 25W