HL05006Z200R0JJ
Vishay Dale
Prodotto No:
HL05006Z200R0JJ
Produttore:
Vishay Dale
Descrizione:
RES CHAS MNT 200 OHM 5% 50W
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.563" Dia x 4.000" L (14.29mm x 101.60mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Obsolete
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 200 Ohms
Series HL
Power (Watts) 50W