HLMP-3907-K0002
Broadcom Limited
Prodotto No:
HLMP-3907-K0002
Produttore:
Broadcom Limited
Pacchetto:
T-1 3/4
Descrizione:
LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
Guida per l'utente
Wavelength - Dominant 569nm
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 24°
Color Green
Current - Test 20mA
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Millicandela Rating 111.7mcd
Product Status Obsolete
Height (Max) 9.07mm
Supplier Device Package T-1 3/4
Lens Style Round with Domed Top
Series -
Package / Case Radial
Mfr Broadcom Limited
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.2V
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak 565nm
Package Tape & Reel (TR)
Lens Size 5mm, T-1 3/4