HLMP-6720-F0010
Broadcom Limited
Prodotto No:
HLMP-6720-F0010
Produttore:
Broadcom Limited
Descrizione:
LED DOME 2V YELLOW RT ANGLE
In magazzino : 3500
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Lens Type Diffused
Configuration Single
Viewing Angle 90°
Voltage Rating 5V
Color Yellow
Mounting Type Through Hole, Right Angle
Millicandela Rating 2mcd
Product Status Active
Lens Style Round with Domed Top
Series HLMP-6xxx
Mfr Broadcom Limited
Wavelength - Peak 583nm
Package Bulk
Current 10mA
Lens Size 1.91mm Dia