HLMP-CE20-Z2CDD
Broadcom Limited
Prodotto No:
HLMP-CE20-Z2CDD
Produttore:
Broadcom Limited
Pacchetto:
T-1 3/4 (5mm)
Descrizione:
LED CYAN CLEAR T-1 3/4 T/H
Guida per l'utente
Wavelength - Dominant 505nm
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 23°
Color Cyan
Current - Test 20mA
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Millicandela Rating 19500mcd
Product Status Active
Height (Max) 8.85mm
Supplier Device Package T-1 3/4 (5mm)
Lens Style Round with Domed Top
Series -
Package / Case Radial
Mfr Broadcom Limited
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3V
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak 501nm
Package Tape & Box (TB)
Lens Size 5mm, T-1 3/4