HLMP-CM11-Y2000
Broadcom Limited
Prodotto No:
HLMP-CM11-Y2000
Pacchetto:
T-1 3/4
Descrizione:
LED GREEN CLEAR T-1 3/4 T/H
Guida per l'utente
Wavelength - Dominant 525nm
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 15°
Color Green
Current - Test 20mA
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Millicandela Rating 18150mcd
Product Status Obsolete
Height (Max) 8.81mm
Supplier Device Package T-1 3/4
Mfr Broadcom Limited
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.3V
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak 516nm
Package Bulk
Lens Size 5mm, T-1 3/4