HLMP-CM12-Y2000
Broadcom Limited
Prodotto No:
HLMP-CM12-Y2000
Color Green
Current - Test 20mA
Product Status Obsolete
Height (Max) 11.05mm
Mfr Broadcom Limited
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.3V
Wavelength - Peak 516nm
Package Bulk
Lens Size 5mm, T-1 3/4