HLMP-EG08-Y2000
Broadcom Limited
Prodotto No:
HLMP-EG08-Y2000
Produttore:
Broadcom Limited
Pacchetto:
T-1 3/4
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
LED RED CLEAR T-1 3/4 T/H
In magazzino : 7964
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Wavelength - Dominant 626nm
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle
Color Red
Current - Test 20mA
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Millicandela Rating 18150mcd
Product Status Active
Height (Max) 8.91mm
Supplier Device Package T-1 3/4
Lens Style Round with Domed Top
Series -
Package / Case Radial
Mfr Broadcom Limited
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 1.9V
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak 635nm
Package Bulk
Lens Size 5mm, T-1 3/4