HLMP-EL22-TWKDD
Broadcom Limited
Prodotto No:
HLMP-EL22-TWKDD
Descrizione:
LED AMBER DIFFUSED T-1 3/4 T/H
Guida per l'utente
Wavelength - Dominant 589.5nm
Configuration Standard
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 23°
Color Amber
Current - Test 20mA
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Millicandela Rating 4850mcd
Product Status Obsolete
Height (Max) 8.91mm
Mfr Broadcom Limited
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.2V
Features -
Lens Color White
Wavelength - Peak 590nm
Package Tape & Box (TB)
Lens Size 5mm, T-1 3/4