HLMP-SL10-MNLDD
Broadcom Limited
Prodotto No:
HLMP-SL10-MNLDD
Pacchetto:
4mm Oval
Descrizione:
LED 4MM OVAL
Guida per l'utente
Series *
Package / Case Radial
Mfr Broadcom Limited
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension -
Height (Max) 10.00mm
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 4mm Oval