HLS27DWYRXX3-710C24
Banner Engineering Corporation
Prodotto No:
HLS27DWYRXX3-710C24
Descrizione:
HLS27 HAZARDOUS LOCATION MULTICO
Guida per l'utente
Lens Type Tubular, Clear
Operating Temperature -40°C ~ 60°C
Rated Life 50,000 Hours
Ingress Protection IP66/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Termination Style Cable Leads
Housing Material Aluminum (Al)
Profile (W x H) 1.50" (38.1mm) Dia
Approval Agency CE, cULus
Product Status Active
Weight -
Series HLS27
Power - Rated -
Length 27.95" (710.0mm)
Voltage - Supply 12 ~ 30VDC