HLT22507Z1K000KJ
Vishay Dale
Prodotto No:
HLT22507Z1K000KJ
Produttore:
Vishay Dale
Descrizione:
RES CHAS MNT 1K OHM 10% 225W
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 1.125" Dia x 10.500" L (28.58mm x 266.70mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Obsolete
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 1 kOhms
Series HLT
Power (Watts) 225W