Casa / Fixed Inductors / HM72E-063R3LFTR13
minImg
HM72E-063R3LFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Prodotto No:
HM72E-063R3LFTR13
Descrizione:
FIXED IND 3.3UH 6.6A 30 MOHM SMD
In magazzino : 156
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 6.6 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.285" L x 0.268" W (7.23mm x 6.80mm)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Ratings -
DC Resistance (DCR) 30mOhm Max
Inductance 3.3 µH