Casa / Fixed Inductors / HM72E-121R5HLFTR13
minImg
HM72E-121R5HLFTR13
TT Electronics/BI Magnetics
Prodotto No:
HM72E-121R5HLFTR13
Descrizione:
FIXED IND 1.5UH 27A 3 MOHM SMD
In magazzino : 800
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 400
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 155°C
Current - Saturation (Isat) 27A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.256" (6.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 27 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.549" L x 0.512" W (13.95mm x 13.00mm)
Product Status Discontinued at Digi-Key
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 3mOhm Max
Inductance 1.5 µH