Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation
Prodotto No:
HP-CWS-R06-350-N
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
COPPER-WATER HEAT PIPE, ROUND, D
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$9.5665
$9.5665
10
$9.30905
$93.0905
25
$8.79206
$219.8015
50
$8.27469
$413.7345
100
$7.75751
$775.751
250
$7.240368
$1810.092
500
$6.723226
$3361.613
1000
$6.593922
$6593.922
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -55°C ~ 180°C |
| Shape | Round |
| Platform | - |
| Thermal Resistance | - |
| Wick Type | Sintered |
| Material | Copper |
| Power - Cooling | 40.0W @ 350mm |
| Product Status | Active |
| Working Fluid | - |
| Minimum Bend Radius | - |
| Series | - |
| Type | Heat Pipe |
| Length | 13.780" (350.00mm) |
| Mfr | Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation |
| Features | - |
| Height | - |
| Package | Bulk |
| Attachment Method | Epoxy or Solder |
| Width | - |
| Diameter | 0.236" (6.00mm) OD |
| Base Product Number | HP-CWS |