HP-CWS-R08-360-N
Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation
Prodotto No:
HP-CWS-R08-360-N
Descrizione:
COPPER-WATER HEAT PIPE, ROUND, D
In magazzino : 139
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Shape Round
Platform -
Thermal Resistance -
Wick Type Sintered
Material Copper
Power - Cooling 67.0W @ 360mm
Product Status Active
Working Fluid -
Minimum Bend Radius -
Series -
Type Heat Pipe
Length 14.173" (360.00mm)
Mfr Aavid, Thermal Division of Boyd Corporation
Features -
Height -
Package Bulk
Attachment Method Epoxy or Solder
Width -
Diameter 0.315" (8.00mm) OD