HPZR-C33-QX
Nexperia USA Inc.
Prodotto No:
HPZR-C33-QX
Produttore:
Nexperia USA Inc.
Pacchetto:
SOD-123W
Descrizione:
HPZR-C33-Q/SOD123W/SOD2
In magazzino : 3000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature 175°C (TJ)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-123W
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 28 V
Series Automotive, AEC-Q101, HPZR-Q
Package / Case SOD-123W
Power - Max 682 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 100 mA
Mfr Nexperia USA Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 33 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 43.46 Ohms