HPZR-C50-QX
Nexperia USA Inc.
Prodotto No:
HPZR-C50-QX
Descrizione:
HPZR-C50-Q/SOD123W/SOD2
In magazzino : 2990
Guida per l'utente
Operating Temperature 175°C (TJ)
Tolerance ±5%
Supplier Device Package SOD-123W
Current - Reverse Leakage @ Vr 100 nA @ 43 V
Series Automotive, AEC-Q101, HPZR-Q
Package / Case SOD-123W
Power - Max 682 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 100 mA
Mfr Nexperia USA Inc.
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 50 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 59.36 Ohms