HRG3216P-7151-D-T5
Susumu
Prodotto No:
HRG3216P-7151-D-T5
Descrizione:
RES SMD 7.15K OHM 0.5% 1W 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 7.15 kOhms
Series HRG
Power (Watts) 1W