SolaHD
Prodotto No:
HS1F1BS
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
PWR XFMR LAMINATED 1000VA CHAS
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$167.694
$167.694
10
$155.7164
$1557.164
25
$149.7276
$3743.19
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Center Tap | No |
| Termination Style | Solder, Quick Connect |
| Height - Seated (Max) | 254.00mm |
| Voltage - Primary | 240V, 480V |
| Voltage - Isolation | - |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Size / Dimension | 152.40mm L x 127.00mm W |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 8.33A |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | - |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 1000VA |
| Mfr | SolaHD |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 120V, 240V |
| Base Product Number | HS1F1 |