SolaHD
Prodotto No:
HS1F2AS
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
PWR XFMR LAMINATED 2000VA CHAS
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$259.5305
$259.5305
10
$246.26565
$2462.6565
25
$236.79396
$5919.849
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Center Tap | No |
| Termination Style | Solder, Quick Connect |
| Voltage - Primary | 240V, 480V |
| Voltage - Isolation | - |
| Secondary Winding(s) | Dual |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 16.7A |
| Primary Winding(s) | Dual |
| Series | - |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 2000VA |
| Mfr | SolaHD |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | 120V, 240V |