HSC12DRTI-S93
Sullins Connector Solutions
Prodotto No:
HSC12DRTI-S93
Descrizione:
CONN EDGE DUAL FMALE 24POS 0.100
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 125°C
Contact Finish Gold
Flange Feature Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Product Status Active
Card Thickness 0.093" (2.36mm)
Mfr Sullins Connector Solutions
Pitch 0.100" (2.54mm)