Casa / Markers / HSCM-3000-0.625-YL
minImg
HSCM-3000-0.625-YL
Brady Corporation
Prodotto No:
HSCM-3000-0.625-YL
Produttore:
Brady Corporation
Descrizione:
WIRE MARKR CBL TIE 76.2MMX15.9MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 90°C
Series Heatex™
Type Wire Marker, Cable Tie
Legend Blank
Size 3.00" W x 0.63" L (76.2mm x 15.9mm)