SICK, Inc.
Prodotto No:
HSE18-P1G2BA
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SENSOR THROUGH-BEAM 20M PNP
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$161.918
$161.918
10
$148.4223
$1484.223
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | IP67, IP69K |
| Response Time | 500µs |
| Sensing Distance | 0" ~ 787.402" (0m ~ 20m) |
| Output Configuration | PNP - Dark-ON/Light-ON - Selectable |
| Sensing Method | Through-Beam |
| Light Source | Red LED |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Cable |
| Series | - |
| Voltage - Supply | 10V ~ 30V |
| Mfr | SICK, Inc. |
| Cable Length | - |
| Package | Bulk |
| Adjustment Type | - |
| Base Product Number | HSE18 |