Casa / Heat Sinks / HSF-50-30-B-F
minImg
HSF-50-30-B-F
Wakefield-Vette
Prodotto No:
HSF-50-30-B-F
Descrizione:
FANSINK 5VDC 50X50X29.5MM
In magazzino : 48
Product Status Active
Fin Height 1.083" (27.50mm)
Type Top Mount
Length 1.969" (50.00mm)
Mfr Wakefield-Vette
Thermal Resistance @ Natural 0.77°C/W
Attachment Method Clip
Width 1.969" (50.00mm)