Casa / Heat Sinks / HSF-55-27-B-F
minImg
HSF-55-27-B-F
Wakefield-Vette
Prodotto No:
HSF-55-27-B-F
Descrizione:
FANSINK 12VDC 55X55X27.1MM
In magazzino : 46
Product Status Active
Fin Height 0.949" (24.10mm)
Type Top Mount
Length 2.165" (55.00mm)
Mfr Wakefield-Vette
Thermal Resistance @ Natural 0.81°C/W
Attachment Method Clip
Width 2.165" (55.00mm)