HSMA-A460-W50M1
Broadcom Limited
Prodotto No:
HSMA-A460-W50M1
Produttore:
Broadcom Limited
Pacchetto:
4-PLCC
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
LED AMBER CLEAR 4PLCC SMD
Guida per l'utente
Wavelength - Dominant 590nm
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 50°
Color Amber
Current - Test 50mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 2.80mm W
Millicandela Rating 2100mcd
Product Status Active
Height (Max) 3.87mm
Supplier Device Package 4-PLCC
Lens Style Round with Domed Top
Series -
Package / Case 4-PLCC
Mfr Broadcom Limited
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.2V
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak 592nm
Package Tape & Reel (TR)
Lens Size 2.20mm Dia