HSMA-C020
Broadcom Limited
Prodotto No:
HSMA-C020
Produttore:
Broadcom Limited
Pacchetto:
0603
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
CHIP,TOP MT,ALINGAP,AMBER
In magazzino : 36000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Wavelength - Dominant 589nm
Configuration -
Lens Transparency -
Viewing Angle 140°
Color Amber
Current - Test 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.60mm L x 0.80mm W
Millicandela Rating 45mcd
Product Status Active
Height (Max) 0.30mm
Supplier Device Package 0603
Lens Style Rectangle with Flat Top
Series -
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr Broadcom Limited
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak 592nm
Package Tape & Reel (TR)
Lens Size 1.60mm x 0.80mm