HSME-C020
Broadcom Limited
Prodotto No:
HSME-C020
Pacchetto:
0603
Descrizione:
CHIP,TOP MT,ALINGAP,GRN
In magazzino : 36000
Guida per l'utente
Wavelength - Dominant 570nm
Configuration -
Lens Transparency -
Viewing Angle 140°
Color Yellow-Green
Current - Test 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.60mm L x 0.80mm W
Millicandela Rating 28.5mcd
Product Status Active
Height (Max) 0.30mm
Supplier Device Package 0603
Lens Style Rectangle with Flat Top
Series -
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr Broadcom Limited
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2V
Features -
Lens Color -
Wavelength - Peak 570nm
Package Tape & Reel (TR)
Lens Size 1.60mm x 0.80mm