HSMG-C120
Broadcom Limited
Prodotto No:
HSMG-C120
Produttore:
Broadcom Limited
Pacchetto:
0603
Batch:
Scheda tecnica:
Descrizione:
LED GREEN CLEAR 0603 R/A SMD
In magazzino : 26794
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Wavelength - Dominant 572nm
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 155°
Color Green
Current - Test 20mA
Mounting Type Surface Mount, Right Angle
Size / Dimension 1.60mm L x 1.00mm W
Millicandela Rating 15mcd
Product Status Active
Height (Max) 0.60mm
Supplier Device Package 0603
Lens Style Rectangle with Domed Top
Series -
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Mfr Broadcom Limited
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.2V
Features -
Lens Color Colorless
Wavelength - Peak 570nm
Package Tape & Reel (TR)
Lens Size 1.20mm x 0.60mm