HSMW-C120
Broadcom Limited
Prodotto No:
HSMW-C120
Produttore:
Broadcom Limited
Pacchetto:
Chip LED
Descrizione:
LED COOL WHITE DIFF CHIP SMD R/A
In magazzino : 27331
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Wavelength - Dominant -
Configuration Standard
Lens Transparency Diffused
Viewing Angle 155°
Color White
Current - Test 20mA
Mounting Type Surface Mount, Right Angle
Size / Dimension 1.60mm L x 1.00mm W
Millicandela Rating 160mcd
Product Status Active
Height (Max) 0.70mm
Supplier Device Package Chip LED
Lens Style Rectangle with Domed Top
Series -
Package / Case 2-SMD, No Lead
Mfr Broadcom Limited
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.6V
Features -
Lens Color White
Wavelength - Peak -
Package Tape & Reel (TR)
Lens Size 1.20mm x 0.60mm